Belépés
velemenyezd: Röplabda BL - Sztárcsapatokkal találkozhat már a selejtezőben a Kaposvár és a Vasas
legjobbak között.
A selejtezős mezőny legnagyobb nevei a nőknél az elmúlt két idényben negyeddöntős Stuttgart, az előző szezonban nyolc közé jutott olasz Scandicci, a 11-szeres BL-aranyérmes orosz Dinamo Moszkva, valamint a lengyel bajnoki bronzérmes LKS Lódz.
A többi nemzetközi kupasorozat közül a férfiaknál a Kazincbarcika a harmadik számú Challenge Kupában indul, a nő
2020-08-13 14:32:18
velemenyezd: Gyulai Memorial - Világsztárok sora érkezik Fehérvárra
Liga-döntő második helyezettje, a kétszeres fedettpályás amerikai bajnok Sharika Nelvis (12.34 mp), a fedettpályás Európa-bajnok holland Nadine Visser (12.62 mp) és a berlini szabadtéri Eb-n aranyérmes fehérorosz Elvira Herman (12.64 mp).
Női 400 m gáton szintén visszajelezte indulási szándékát a berlini Európa-bajnok, a svájci Lea Sprunger (54.06 mp), valamint a londoni olim
2020-08-12 07:09:10
velemenyezd: Meghalt Kazahsztán első birkózó olimpiai bajnoka

A halálhírt szülőhazája, Kazahsztán sportági szövetsége tette közzé. A szovjet színekben versenyző Uskempirov volt a kazahok első ötkarikás aranyérmese birkózásban.
Dicsőséglistáján világbajnoki elsőség is szerepel, ezt 1981-ben szerezte.
2020-08-03 16:02:39
velemenyezd: Evezős ob - A férfiaknál a Csepel, a nőknél a Külker nyerte a nyolcast a zárónapon
bizonyult a legjobbnak.
Szierer János szövetségi kapitány az MTI-nek elmondta: az ob legnagyobb pozitívuma számára a férfiaknál tavaly világbajnoki ezüstérmes és Európa-bajnoki aranyérmes Galambos Péter, míg a nőknél Bertus Kitti szereplése.
"Galambos Peti több mint egy hónapig nem tudott evezni sérülése miatt, hétfőn volt először újra vízen, és szerdán tudott először ko
2020-08-02 18:34:22
velemenyezd: Evezős ob - Két váci és két győri siker a férfiaknál harmadik napon
programban. A férfiaknál a négyest és könnyűsúlyú nyolcast a győriek, a kétpárt és a könnyűsúlyú egypárt a váciak nyerték meg. Utóbbiban a tavaly világbajnoki ezüst- és Európa-bajnoki aranyérmes Galambos Péter diadalmaskodott, a győrieknél a Szigeti Roland, Szabó Bence, Forrai Dávid trió pedig már öt aranyéremnél jár az ob-n.
A nőknél a szombati olimpiai számot, a kétpárt a K
2020-08-01 18:44:04
maroka: A magyar masters vízilabda kétnapos tornán száll vízbe
utolsó alkalommal" láthatják együtt a medencében a Millennium Masters játékosait, a hazai vízilabda legendás alakjait, akik Sydneyben, Athénban és Pekingben tagjai voltak az olimpiai aranyérmes keretnek.

- A férfiaknál a Magyar Kupában még több forduló vár a játékosokra, mire kiderül, mely együttesek jutnak a legjobb négy közé. A Margitszigeten zajló rendezvényen a legj
2020-08-01 13:24:26
velemenyezd: A magyar masters vízilabda kétnapos tornán száll vízbe a Margitszigeten
A férfiaknál a Magyar Kupában még több forduló vár a játékosokra, mire kiderül, mely együttesek jutnak a legjobb négy közé. A Margitszigeten zajló rendezvényen a legjobb feln
2020-07-30 16:12:07
velemenyezd: WA - Várhatóan a héten kizárják az Orosz Atlétikai Szövetséget
orosz szövetség ezen kezdeményezése az esélyek alapján el fog bukni, és a WA tanácsa kizárja soraiból. Ennek a véleményének adott hangot Irina Privalova, a sydneyi olimpián 400 m gáton aranyérmes, négyszeres ötkarikás érmes korábbi orosz futó is.
"Szeretnék hinni abban, hogy elkerülhetjük a kizárást, de erre egyszerűen nincs esély" - jelentette ki az újságíróként dolgozó vilá
2020-07-29 13:21:58
velemenyezd: Mircea Lucescu visszavonta lemondását
nyolcszoros ukrán bajnok, hatszoros Ukrán Kupa-győztes lett, irányításával hétszer nyerték meg az ukrán Szuperkupát, míg 2009-ben az Európa-liga elődjét, az UEFA Kupát. A legutóbbi idényben az aranyérmes Sahtar Donyeck 23 pont előnnyel végzett a második helyezett kijeviek előtt.
Az aktív edzők között Lucescu nemzetközileg is az egyik legtapasztaltabb, volt román (1981-86) és
2020-07-29 00:52:48
velemenyezd: Harmincnégy tévés produkció gyártását támogatja az NFI
focistákból a 30-as években (rendező: Papp Gábor Zsigmond), a székelyföldi festőiskola kiemelkedő alkotóit (rendező: Zsigmond Attila), 15 magyar győzelmet az 1896-1936 közötti olimpiák aranyérmesei közül (rendező: Kriskó László), templomok titkait Eperjes Károllyal és Bátor Botond atyával (rendező: Törcsi Levente), a 48-49-es szabadságharcról keringő "makacs legendákat" (rendező:
2020-07-17 10:51:29
velemenyezd: Ismét az Ararat-Armenia nyerte az örmény labdarúgó-bajnokságot

A 2017-ben alapított csapat a rájátszás utolsó fordulójában, kedden házigazdaként 2-0-ra legyőzte az Örmény Kupában címvédő FK Noah együttesét, amely így a tabella második helyén zárt.
A jereváni Ararat-Armenia 2018-ban bronz-, tavaly és idén pedig aranyérmes lett az élvonalban.
2020-07-14 19:12:51
maroka: Az Aranycsapat három játékosára és az '54-es vb-döntőre
Aranycsapat erőssége" - mondta, majd emlékeztetett, hogy a játékos - társaihoz hasonlóan - óriási életművet hagyott maga után. Játszott a helsinki olimpián, amelyen 1952-ben aranyérmes lett, pályára lépett 1953-ban az Évszázad mérkőzésen, amikor a magyarok 6:3-ra legyőzték a házigazda angolokat a Wembleyben, Magyarországon pedig a Ferencváros és a Kispest játékosaként
2020-07-09 17:57:29
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Röplabda BL, Gyulai Memorial, Meghalt Kazahsztán, Orosz Atlétikai Szövetséget, Mircea Lucescu, Dinamo Moszkva, Challenge Kupában, Sharika Nelvis, Nadine Visser, Elvira Herman, Szierer János, Galambos Péter, Bertus Kitti, Galambos Peti, Szigeti Roland, Szabó Bence, Forrai Dávid, Millennium Masters, Magyar Kupában, Irina Privalova, Ukrán Kupa-győztes, UEFA Kupát, Sahtar Donyeck, Papp Gábor Zsigmond, Zsigmond Attila, Kriskó László,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,