Belépés
velemenyezd: US Open - Fucsovics ismét Baszilasvilivel találkozik
szintén 27 éves Baszilasvili nyert, majd júniusban a stuttgarti füves pályás vidalon ismét Fucsovics győzött.
Továbbjutás esetén a Davis Kupa-válogatottba szeptemberben visszatérő Fucsovicsra a 34 esztendős cseh Tomas Berdych vagy egy selejtezős ellenfél vár a 64 között. A magyar éljátékos tavaly az első fordulóban négyszettes csatában maradt alul a későbbi bajnok Novak Djoko
2019-08-22 19:44:52
velemenyezd: Miami tenisztorna - Fucsovicsra norvég vagy kanadai ellenfél vár

A világranglistán 36., 27 éves nyíregyházi játékos a torna 29. kiemeltjeként az első fordulóban nem kell, hogy pályára lépjen, csak a második körben kapcsolódik be a küzdelmekbe.
Lehetséges ellenfelei közül a 18 éves Auger-Aliassime 57. a világranglistán, és egy hónappal ezelőtt Rio de Janeiróban döntőt játszott.
A 20 esztendős Ruud (98.) eddigi legnagyobb sikere az
2019-03-21 10:11:35
velemenyezd: Dubaji tenisztorna - Szoros meccsen kapott ki Fucsovics Federertől
hónap kihagyás után most, Dubajban lépett ismét pályára, ahol az első két mérkőzésén három szettre kényszerült. Nyolcaddöntős sikere után a szupersztár elismerően nyilatkozott szerdán Fucsovicsról, kiemelve, hogy jól ismeri őt:
"Néhány éve eljött hozzám edzeni Svájcba, és tavaly játszottam vele az Australian Openen. Nagyon jó játékos, aki nagyon sokat fejlődött az elmúlt időb
2019-02-28 19:32:27
velemenyezd: Dubaji tenisztorna - Fucsovics negyeddöntős, Federer következhet
meglépett. Innen már nem volt visszaút a bréklabdáig sem jutó Struff számára, aki még kétszer hozta ugyan a szerváját, de 1 óra 15 perc elteltével Fucsovics lezárta a mérkőzést.
Fucsovicsra a nyolc között a 20-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federer vagy a spanyol Fernando Verdasco vár.
Eredmények:
nyolcaddöntő:
-------------Fucsovics Márton - Jan-Lennard Struf
2019-02-27 14:41:57
velemenyezd: Bécsi tenisztorna - Sávolt Attila szerint Fucsovics a legnagyobb győzelmét aratta
látványos fejlődése:
"Fejben ő már egy ideje top 50-esnek számít, de ettől még persze becsúszhatnak gyengébb meccsek, ez minden nagy játékosnál így van."
Ami a negyeddöntőt illeti, Fucsovicsra a selejtezőből érkezett Mihail Kukuskin (71. a világranglistán) vagy a szerencsés vesztesként főtáblára került Andrej Rubljov (76.) vár majd. A kazah és az orosz teniszező találkoz
2018-10-25 09:21:19
velemenyezd: Bécsi tenisztorna - Fognini: nincsenek jó emlékeim Fucsovicsról
Dzumhurt (51.), és a következő fordulóban a sorsolás folytán ismét a magyarok legjobbjával találkozik, akárcsak három héttel ezelőtt a pekingi negyeddöntőben.
"Nincsenek jó emlékeim Fucsovicsról, kemény meccsünk volt, és minden bizonnyal holnap is az lesz. A legjobbamat kell majd nyújtanom" - mondta kedden az MTI-nek a verseny hetedik kiemeltje.
A 31 éves Fognini ráadásu
2018-10-23 20:11:56
velemenyezd: Australian Open - Fucsovics hétfőn 4 óra körül kezd Federerrel
arról, hogy 5 óránál hamarabb nem kezdődhet el. Ahogy véget ér a második női találkozó, mennek a pályára.
A 36 éves címvédő a harmadik fordulós mérkőzése után elismerően nyilatkozott Fucsovicsról a pályán:
"Tavaly eljött hozzám Svájcba, és együtt edzettünk egy hétvégét, nagyon kedves fickó. Örülök, hogy ilyen messzire eljutott, ezek a srácok ugyanolyan keményen edzenek,
2018-01-22 08:19:27
velemenyezd: Bázeli tenisztorna - Fucsovics kiütötte a világranglista 50. helyezettjét
tehetetlenül széttárta a kezét, s végül óriási meglepetésre egyszer sem (!) tudta hozni a szerváját az 57 perces meccsen.
A váratlanul sima mérkőzés után, a csütörtöki nyolcaddöntőben Fucsovicsra az argentin Leonardo Mayer (52.) vár, aki a nyitókörben a nyolcadik helyen kiemelt német Mischa Zverevet búcsúztatta.

Eredmény az ATP honlapja alapján:
1. forduló (a
2017-10-25 14:42:59
velemenyezd: Orleans-i tenisztorna - Fucsovics Márton negyeddöntős
vezetett, de a Davis Kupa világcsoportjába jutott magyar csapat vezére fordítani tudott, majd a harmadik felvonásban magabiztos játékkal eldöntötte az 1 óra 55 perces találkozót.
Fucsovicsra a negyeddöntőben az első kiemelt argentin Horacio Zeballosvagy a francia Geoffrey Blancaneaux vár a franciaországi challenger-viadalon.
Eredmény (az ATP honlapjáról):
nyolcaddön
2017-09-28 13:23:02
velemenyezd: Orleans-i tenisztorna - Fucsovics legyőzte Janowiczot
de végül csak rövidítésben hozta a nyitószettet. A második felvonás nem hozott bréket, majd ebben a tie-breakben is Fucsovics bizonyult jobbnak. A meccs 2 óra 3 percig tartott.
Fucsovicsra a nyolcaddöntőben a hetedik helyen kiemelt kazah Alekszandr Bublik (95.) vagy a holland Igor Sijsling (920.) vár a franciaországi challenger-viadalon.
2017-09-25 15:23:01
velemenyezd: Roland Garros - Fucsovics továbbjutott a selejtezőben
Fucsovics magabiztosan, 6:4, 6:2-re győzött. Sikeres első szerváinak jelentős részét - 80 százalékban - pontokra váltotta, ráadásul nem is engedte bréklabdához riválisát.

Fucsovicsra a folytatásban az olasz Stefano Napolitano (181.) vagy Lorenzo Giustino (186.) vár. A főtáblára jutásért három meccset kell nyerni.

Eredmény, selejtező, 1. forduló:
--------
2017-05-22 17:22:19
velemenyezd: Budapesti challenger tenisztorna - Fucsovics győzelemmel ünnepelt
ezúttal rögtön visszavette a bréket. Fucsovics azonban a mérkőzés labdamenetével ismét elvette az adogatását, majd magabiztosan kiszerválta a meccset, amely 1 óra 20 percig tartott.
Fucsovicsra a nyolcaddöntőben a selejtezőből érkezett német Mathias Bachinger vár, aki csak 438. a világranglistán, ám intő jel lehet, hogy az első fordulóban a negyedik helyen kiemelt olasz Thoma
2017-02-08 20:38:45
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Fucsovics Federertől, Sávolt Attila, Australian Open, Fucsovics Márton, Roland Garros, Davis Kupa-válogatottba, Tomas Berdych, Novak Djoko, Australian Openen, Grand Slam-bajnok Roger Federer, Fernando Verdasco, Jan-Lennard Struf, Mihail Kukuskin, Andrej Rubljov, Leonardo Mayer, Mischa Zverevet, Davis Kupa, Horacio Zeballosvagy, Geoffrey Blancaneaux, Alekszandr Bublik, Igor Sijsling, Stefano Napolitano, Lorenzo Giustino, Mathias Bachinger, legnagyobb győzelmét, stuttgarti füves,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,