Belépés
maroka: Férfi tenisz
Fucsovics Márton főtáblára jutott az 1,12 millió euró (403,5 millió forint) összdíjazású, rotterdami kemény pályás férfi tenisztornán, miután vasárnap a selejtező második fordulójában is két játszmában nyert. A kvalifikációban első helyen kiemelt magyar játékos - a világranglista 58. helyezettje - az ötödikként rangsorolt francia Pierre-Hugues Herbertet (90.) győzte le 1 óra 37 per
2021-03-01 22:36:59
maroka: Tenisz legfrissebb eredmények
Az Australian Open nyolcszoros győztese vasárnap 2 óra 54 perc alatt verte a 14. kiemelt Milos Raonicot, aki az előző fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztatta. A 33 éves szerb játékos 12/0-ra javította győzelmi mérlegét a kanadai szervakirály ellen, és 300. Grand Slam-meccsét nyerte meg.

Djokovicra a nyolc között a német Alexander Zverev vár kedden.

a nyolcadd
2021-02-16 15:40:43
maroka: Tenisz Babos Tímea főtáblás az Australian Openen
Magyarországon - párosban címvédőként indul majd a februárra halasztott Australian Openen. Jani Réka és Gálfi Dalma a dubaji kvalifikáció első fordulójában búcsúzott. A férfiaknál Fucsovics Márton és Balázs Attila is a főtáblán kezdi szereplését a melbourne-i Grand Slam-tornán.

2. Gulácsi Péter a voksok 38%-át szerezve lett a második,
3. Fucsovics Márton lett 12 %-kal. Az már korábban biztos volt, bárki is nyer, az történelmet ír, mivel sem teniszező, sem csapatsport képviselője korábban még sohasem győzött.

- Nőknél|
2021-01-11 15:42:08
maroka: Tenisz világ ranglista
Fucsovics Márton az 55., Balázs Attila pedig a 92. helyen zárja az évet a férfi teniszezők hétfőn kiadott, legfrissebb világ ranglistája alapján.

- Férfi tenisz-világranglista (az ATP honlapja alapján, zárójelben a legutóbbi helyezés):
1. ( 1.) Novak Djokovic (szerb) 11 830 pont
2. ( 2.) Rafael Nadal (spanyol) 9850 pont
3. ( 3.) Dominic Thiem (osztrák) 912
2020-11-17 16:37:38
maroka: Tenisz - Fucsovics először vert top 10-es játékost
37 éve nem látott bravúr karrierje egyik legnagyobb győzelmének nevezte Fucsovics Márton a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában aratott sikerét a negyedik helyen kiemelt Danyiil Medvegyev ellen.
...............
Most először vertem top 10-es játékost pályafutásom során
2020-09-29 19:32:20
velemenyezd: Fucsovics Márton nyerte szülővárosában a Marso-Bige Kupát
kiemelt Marozsán Fábián 6:1, 6:4-re verte a szintén Davis Kupa-kerettag Nagy Pétert (3.) a Marso Tenisz Centrum salakpályáján.
A délutáni fináléban a világranglista 84. helyén álló Fucsovics - a verseny első kiemeltje - 6:4, 5:7, 6:2-re nyert Marozsán Fábián ellen.

A 28 éves Fucsovics legutóbb 2012-ben versenyzett szülővárosában, amikor - noha legyőzte az akkor csú
2020-08-03 19:03:12
velemenyezd: Ha megrendezik, Fucsovics Márton indul a US Openen
megtartják a viadalt, erről éppen pénteken (ma) hoznak végső döntést.
"Eddig is minden Grand Slam-tornára elmentem, ez most sem lesz másként" - fogalmazott a világranglistán 84. Fucsovics, aki szombattól hétfőig szülővárosában, Nyíregyházán szerepel egy salakpályás versenyen.
A 28 éves teniszező elmondta, nagyjából egy hónapja kezdte el a felkészülést, azóta napi négy-öt
2020-07-31 19:03:06
velemenyezd: Fucsovics Márton nyolc év után ismét szülővárosában versenyez
díjazások közé számít, minden meccsről élő eredménykövetés lesz majd a klub Facebook-oldalán" - tette hozzá Poroszka Norbert.
Ami a férfi mezőnyt illeti, a világranglista 84. helyén álló Fucsovics Márton mellett pályára lép a Davis Kupa-válogatott Marozsán Fábián, Piros Zsombor és Nagy Péter, továbbá Madarász Gergely is, aki három hete a Budapest Kupán meglepetésre legyőzte F
2020-07-29 17:32:30
velemenyezd: Elmarad a Davis Kupa madridi döntője
fináléjához hasonlóan - a koronavírus-járvány miatt jövőre halasztotta a madridi DK-döntőt is. A magyar csapat így csak 2021-ben mutatkozhat be az újjászervezett sorozat végjátékában.
A Fucsovics Márton vezette magyarok március elején 3-2-re legyőzték a belgákat a debreceni selejtezőben, ezzel jutottak be a döntőbe. A párharc nagy izgalmakat hozott, a hazaiak 1-2-es állásból
2020-06-26 15:51:59
velemenyezd: Fucsovics: ha adottak a feltételek, ott leszek Washingtonban
akkor ott leszek Washingtonban. Az év végéig még 15-16 verseny jöhet szóba, a tavalyi második félévből nem sok pontot kell védenem, így remélem, sok pontot tudok még gyűjteni" - mondta Fucsovics Márton.
"Lehet, hogy kicsit még korai az újrakezdés, de már mindenki szeretne játszani. Ezzel együtt benne vagyok egy ATP-fórumban, ahol a játékosok nagyon elégedetlenek, és nem bizto
2020-06-23 22:05:48
velemenyezd: Fehérvár Kupa - Marozsán Fábián nyert a férfiaknál, Szabanin Natália a nőknél

A négynapos eseményen 128 játékos indult, a férfiak keddi döntőjében a világranglistán 523. Marozsán - aki bő két hete, a Budapest Kupán Fucsovics Mártont is legyőzte - 6:1, 6:4-re verte Makk Pétert.
A hétfői női döntőben Szabanin Natália 6:1, 6:4-re nyert Molnár Kitti ellen.
A koronavírus-járvány miatti leállás után a székesfehérvári versennyel indította újra a haz
2020-06-09 12:02:32
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Tenisz Babos Tímea, Australian Openen, Fucsovics Márton, Marso-Bige Kupát, Davis Kupa, Fehérvár Kupa, Marozsán Fábián, Szabanin Natália, Pierre-Hugues Herbertet, Australian Open, Milos Raonicot, Fucsovics Mártont, Grand Slam-meccsét, Alexander Zverev, Jani Réka, Gálfi Dalma, Balázs Attila, Grand Slam-tornán, Babos Tímea, Szoboszlai Dominik, Gulácsi Péter, Novak Djokovic, Rafael Nadal, Dominic Thiem, Danyiil Medvegyev, Davis Kupa-kerettag Nagy Pétert,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,