Regisztráció  Belépés
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - A MAC története első diadalát aratta

Eredmény, döntő, 5. mérkőzés:MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után------------------------------------------------------------------------ ---gólszerzők: Bodó (19.), Terbócs (28.), Dudás (64.), illetve Kulmala (10.), Berta (58.)
A középszakaszt megnyerő MAC sikerét hozta a finálé első három találkozója, s bár hazai pályán szerdán az al
2018-03-31 21:53:03
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Előnyben a MAC Budapest

Eredmény, döntő, 1. mérkőzés:MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 4-2 (2-0, 1-1, 1-1)-------------------------------------------------gólszerzők: Garát (19.), Nagy K. (20.), Mansson (26.), Klempa (60.), illetve Kulmala (35.), Galanisz (43.)
A párharc az egyik csapat negyedik győzelméig tart.
Az első harmad döntő részében kevés nagy helyzet alakult ki, ám a szünet előtti ha
2018-03-23 21:32:47
velemenyezd: Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
rövidprogram, Milánó19.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Kazahsztán
Sport 120.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Németország-Spanyolország
Sport 215.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Szalavat-Traktor21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Franciaország-Kolumbia
Eurosport 114.45: Síugrás, világkupa, Planica19.45: Sznúker, The Players Championship
2018-03-23 08:00:50
velemenyezd: Divízió I-es jégkorong-vb - Megkezdte az edzőtábort a magyar válogatott
Tüskecsarnokban. Szabó Krisztián betegség miatt egyelőre nem tudott csatlakozni a kerethez, amelyből hiányoznak az Erste Liga két döntős csapata, a címvédő DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest jégkorongozói, illetve több, külföldön játszó hokis is.
A hétfői programban egy megbeszélés, egyórás jégen kívüli edzés, majd másfél órás jeges gyakorlás szerepelt, utóbbi során a 2 a 2 e
2018-03-19 21:22:24
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Döntőbe jutott a Miskolc

A miskolciak azzal alapozták meg szombati sikerüket, hogy a nyolcadik percben húsz másodperc alatt kétszer is betaláltak.
Erste Liga, elődöntő, 5. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék-SC Csíkszereda (romániai) 4-1 (2-0, 2-1, 0-0)--------------------------------------------------------------
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-1 a DVTK javára.
2018-03-17 20:53:50
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Óriási csatában nyert a DVTK

Erste Liga, elődöntő, 4. mérkőzés: SC Csíkszereda (román)-DVTK Jegesmedvék 5-7 (3-2, 0-0, 2-5)-----------------------------------------------------------
A párharc állása: 3-1 a DVTK javára.
Az erdélyi csapat a 17. percben 3-1-re, a 42. percben 4-2-re vezetett. A harmadik játékrész derekán 4 perc 35 másodperc alatt négyszer voltak eredményesek a borsodiak, és a Csík
2018-03-14 20:23:10
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Kikapott a címvédő DVTK

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

elődöntő, 3. mérkőzés:SC Csíkszereda (román)-DVTK Jegesmedvék 3-0 (0-0, 2-0, 1-0)
A párharc állása: 2-1 a DVTK javára.
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc következő mérkőzését szerdán játsszák, ugyancsak Csíkszeredában.
A másik ágon a középszakaszgyőztes MAC jutott a fináléba azzal, hogy 4-0-ra felülmúlta
2018-03-13 20:19:06
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Döntős a MAC

Az elődöntős párharc hétfői mérkőzésén a MAC hat góllal bizonyult jobbnak vendéglátójánál.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):
elődöntő, 4. mérkőzés:
----------------------ASC Corona Brasov (román)-MAC Budapest 0-6 (0-2, 0-3, 0-1)
A párharc végeredménye: 4-0 a MAC javára

A másik ágon a DVTK Jegesmedvék címvédő csapata 2-0-ra vezet az SC Cs
2018-03-12 19:48:07
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Egy győzelemre a döntőtől a MAC

elődöntő, 3. mérkőzés:
A párharc állása: 3-0 a MAC javára
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó sorozat negyedik mérkőzését hétfőn rendezik, szintén Brassóban.
A másik ágon a címvédő DVTK Jegesmedvék csapata 2-0-ra vezet az SC Csíksze
2018-03-12 11:36:30
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Győzelemmel kezdte az elődöntőt a MAC

Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc csütörtökön folytatódik, ugyancsak Budapesten.
Eredmény:

elődöntő, 1. mérkőzés:MAC Budapest-ASC Corona Brasov (román) 4-0 (0-0, 1-0, 3-0)
2018-03-07 21:23:10
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Az elődöntő küszöbén a MAC

Erste Liga, negyeddöntő, 5. mérkőzés:MAC Budapest-Ferencváros 4-1 (1-1, 1-0, 2-0)
Az állás: 3-2 MAC javára.
Korábban:UTE-ASC Corona Brasov (román) 3-4 (1-1, 2-1, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után
Az állás: 3-2 a brassói csapat javára.
2018-03-01 21:33:09
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Hosszabbítás után előnyben a Brassó

Erste Liga, negyeddöntő, 5. mérkőzés:UTE-ASC Corona Brasov (román) 3-4 (1-1, 2-1, 0-1, 0-1) - hosszabbítás után
az állás: 3-2 a brassói csapat javára.
Később:MAC Budapest-Ferencvárosi TC 19.00
2018-03-01 20:53:10
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Jégkorong Erste Liga, Divízió I-es, Budapest-DVTK Jegesmedvék, Nagy, Players Championship, Szabó Krisztián, Erste Liga, DVTK Jegesmedvék, DVTK Jegesmedvék-SC Csíkszereda, Corona Brasov, Budapest-ASC Corona Brasov, UTE-ASC Corona Brasov, Budapest-Ferencvárosi TC, magyar válogatott, címvédő DVTK, elődöntő küszöbén, középszakaszt megnyerő, finálé első, egyik csapat, első harmad, szünet előtti, hétfői programban, miskolciak azzal, nyolcadik percben, párharc állása, erdélyi csapat,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,