Regisztráció  Belépés
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - A MAC története első diadalát aratta
fővárosi csapatként.
A szeptemberében kezdődött szezonban kilenc klub indult az Erste Ligában: a MAC Budapest és a DVTK Jegesmedvék mellett az ASC Corona Brasov, az SC Csíkszereda, a Dunaújvárosi Acélbikák, az EV Vienna Capitals, a Fehérvári Titánok, a Ferencváros és az Újpest.
Az elmúlt szezonig a MOL Liga nevet viselő sorozat eddigi bajnokai:2008/09: HC Csíkszereda (ro
2018-03-31 21:53:03
velemenyezd: Divízió I-es jégkorong-vb - Megkezdte az edzőtábort a magyar válogatott
helyezett feljut a 16-os elitbe, az utolsó pedig 2019-ben a divízió I/B-ben szerepel majd.
A magyar válogatott kerete:
--------------------------
kapusok:Duschek Dávid (Dunaújvárosi Acélbikák), Kornakker Dániel (Fehérvár AV19), Rajna Miklós (Fehérvár AV19), Sevela Peter (Ferencvárosi TC)

Erste Liga (a sorozat honlapja szerint):
negyeddöntő, 4. mérkőzés:SC Csíkszereda (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 3-0 (1-0, 1-0, 1-0)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-0, a Csíkszereda javára.
később:
3. mérkőzés:ASC Corna Brasov (román)-UTE 17.30
2018-02-25 23:45:32
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Egy győzelemre a Csíkszereda az elődöntőtől

Az első két felvonást az erdélyi együttes idegenben nyerte meg, ezúttal pedig hazai jégen diadalmaskodott. A negyedik összecsapásra vasárnap Csíkszeredán kerül sor.
Az állás: 3-0, a Csíkszereda javára
2018-02-24 19:23:04
velemenyezd: Választás 2018 - Dunaújvárosi Hírlap - Orbán: Dunaújvárosnak van jövője

A kormányfő rámutatott: ha tizenöt-húsz évvel ezelőtt megkérdezték volna az itt élőket, hogyan lesz ebből a településből egy modern város, sokan nem fogadtak volna ennek sikerességére, hiszen messze tíz százalék felett volt a munkanélküliség, depressziós hangulat uralkodott. "Azóta sok víz lefolyt a Dunán, nyolc éve miniszterelnökként magam is sokat dolgozhatok ennek a városn
2018-02-22 13:16:32
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Magabiztos MAC-siker a Dunaújváros ellen
korongbedobást.
A hazaiak kezdték jobban a találkozót, gyorsan vezetéshez jutottak, és az első harmad közepére kétgólosra növelték előnyüket, amelyből egyet faragtak le a harmad végéig a dunaújvárosiak.
A második húsz percben is veszélyesebb és aktívabb volt a fővárosi együttes, amely három góllal növelte előnyét. Így azzal együtt is magabiztos sikert aratott, hogy a zár
2018-02-10 13:04:18
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - A DVTK Jegesmedvék kiütötte az Újpestet
Brassó hazai közönség előtt, a Vienna Capitals pedig vendégként nyert.
Erste Liga, középszakasz:
felsőház:UTE-DVTK Jegesmedvék 0-8 (0-5, 0-1, 0-2)
később:MAC Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák 19.00
alsóház:ASC Corona Brasov (román)-SC Csíkszereda (román) 3-1 (1-1, 1-0, 1-0)Ferencvárosi Torna Club-EV Vienna Capitals (osztrák) 4-5 (2-0, 1-2, 1-3)
A tabella: 1.
2018-02-10 13:03:39
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Kétgólos hátrányból nyert a DVTK Jegesmedvék
voltak kétgólos (5-3) előnyben. A végeredményt a 60. percben a büntetőpadról visszatérő Vas János állította be üres kapus góllal.
Eredmény, Erste Liga, középszakasz:
felsőház:Dunaújvárosi Acélbikák-DVTK Jegesmedvék 3-6 (2-1, 1-1, 0-4)
középszakasz:
felsőház:Újpesti TE-MAC Budapest 2-6 (0-0, 1-4, 1-2)
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Kiütéses győzelemmel élre állt a DVTK
alapszakaszbeli összecsapásából háromszor a lila-fehérek ünnepelhettek.
Eredmények, Erste Liga, középszakasz:
felsőház:DVTK Jegesmedvék-UTE 6-2 (4-1, 0-0, 2-1)
korábban:Dunaújvárosi Acélbikák-MAC Budapest 6-3 (1-1, 2-0, 3-2)
A tabella: 1.DVTK Jegesmedvék 32 - - 112- 710 pont 2.MAC Budapest
32 - - 114-12 8 3.Dunaújvárosi
2018-02-02 20:54:32
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Jégkorong Erste Liga, Divízió I-es, Dunaújvárosi Hírlap, Magabiztos MAC-siker, DVTK Jegesmedvék, Erste Ligában, Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák, Vienna Capitals, Fehérvári Titánok, Duschek Dávid, Kornakker Dániel, Fehérvár AV19, Rajna Miklós, Sevela Peter, Ferencvárosi TC, Hruby Gellért, Kiss Dániel, Erste Liga, Corna Brasov, UTE-DVTK Jegesmedvék, Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák, Ferencvárosi Torna Club-EV Vienna Capitals, Dunaújvárosi Acélbikák-DVTK Jegesmedvék, Újpesti TE-MAC Budapest, Újpesti TE,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,