|
|
|
|
WTA-torna, Lyon19.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Amiens
Digisport 218.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék
Digisport 317.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon
Spíler 119.55: Labdarúgás, angol ifjúsági FA Kupa, Blackburn Rovers-Arsenal
Spíler 220.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-V |
2020-03-06 08:02:44 |
|
|
|
|
bajnokság, Nimes-Olympique Marseille
Digisport 3 0.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco17.40: |
2020-02-27 08:00:56 |
|
|
|
|
|
bizonyult jobbnak ellenfelénél.
A miskolciak ezt megelőzőn hét tétmérkőzésük |
2020-01-31 20:58:02 |
|
|
|
|
Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Chelsea20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli
Digisport 214.55: Labdarúgás, Serie A, Lecce-Bologna17.15: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-MHK 32 Liptovsky Mikulás
Spíler1 TV14.15: Labdarúgás, Premier League, Watford-Manchester United
Spíler2 TV11.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Espanyol13.55: Labdarúgás, La Liga, |
2019-12-20 08:00:47 |
|
|
|
|
|
York
Digisport 118.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Marseille20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City
Digisport 217.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Nitra21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lille
Digisport 318.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nimes
Spíler1 TV20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crys |
2019-12-03 07:50:53 |
|
|
|
|
Ruka
Eurosport 212.25: Pályakerékpár, világkupa, Hongkong
Digisport 120.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Brest
Digisport 217.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Banská Bystrica
Spíler1 TV20.50: Labdarúgás, FA Kupa, Maldon & Tiptree-Newport County
Spíler2 TV20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Valladolid
nove |
2019-11-29 08:00:59 |
|
|
|
|
férfi csoportkör20.00: Úszás, Nemzetközi Úszóliga (ISL), Washington
Digisport 118.40: Tenisz, ATP-világbaj |
2019-11-15 08:00:55 |
|
|
|
|
Bécs19.15 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel
Eurosport 120.55: Kerékpár, 6 napos verseny, London, 1. nap
Digisport 117.45: Jégkorong, szlovák liga, alapszakasz, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda
Spíler1 TV18.50: Labdarúgás, Bajnokok ligája, csoportkör, 3. forduló, Sahthar Donyeck-Dinamo Zagreb20.55: Labdarúgás, Bajnokok ligája, csoportkör, 3. forduló, Juventus-L |
2019-10-22 08:00:54 |
|
|
|
|
Bécs19.15 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs vagy Bázel
Eurosport 120.55: Kerékpár, 6 napos verseny, London, 1. nap
Digisport 117.45: Jégkorong, szlovák liga, alapszakasz, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda
Spíler1 TV18.50: Labdarúgás, Bajnokok ligája, csoportkör, 3. forduló, Sahthar Donyeck-Dinamo Zagreb20.55: Labdarúgás, Bajnokok ligája, csoportkör, 3. forduló, Juventus-L |
2019-10-21 08:34:51 |
|
|
|
|
Barcelona
Sport 213.30: Lósport, Kincsem+15.30: Jégkorong, KHL, Barisz Nur-Szultan - Szpartak Moszkva
Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Kuangcsou18.15: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-Michalovce
Spíler1 TV18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Olympique Lyon-Zenit20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Chelsea-Valencia
Spíler2 TV18 |
2019-09-17 08:00:56 |
|
|
|
|
Kincsem+15.30: Jégkorong, KHL, Barisz Nur-Szultan-Szpartak Moszkva
Digisport 1 5.00: Tenisz, WTA-torna, Szöul 9.00: Tenisz, WTA-torna, Kvangcsu18.15: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-Michalovce
Digisport 2 4.00: Tenisz, WTA-torna, Oszaka
Digisport 3 6.55: Tenisz, WTA-torna, Kvangcsu
Spíler1 TV18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Olympique Ly |
2019-09-16 07:50:56 |
|
|
|
|
Sanghaj
Digisport 1 9.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Lyon
Digisport 2 8.00: Tenisz, WTA-torna, Csengcsou17.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-Zvolen
Digisport 3 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Angers
Spíler1 TV 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, San Marinó-i |
2019-09-13 08:00:59 |
|
|
|
|
|
Üzenetek |
Olympique Marseille-Amiens, Újbuda-DVTK Jegesmedvék, Blackburn Rovers-Arsenal, Nimes-Olympique Marseille, Premier League, Serie, DVTK Jegesmedvék-MHK, Liptovsky Mikulás, Spíler1 TV14, Watford-Manchester United, Spíler2 TV11, Burnley-Manchester City, DVTK Jegesmedvék-Nitra21, Spíler1 TV20, DVTK Jegesmedvék-MAC Újbuda, Spíler1 TV18, Sahthar Donyeck-Dinamo Zagreb20, sereghajtó vendégeként, tétmérkőzésük, nyeretlenségi, jégkorongliga, ellenfelénél, alapszakasz, vendégeként, jegesmedvék, csoportkör, |
|
|
|