Regisztráció  Belépés
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - A MAC története első diadalát aratta

Eredmény, döntő, 5. mérkőzés:MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után------------------------------------------------------------------------ ---gólszerzők: Bodó (19.), Terbócs (28.), Dudás (64.), illetve Kulmala (10.), Berta (58.)
A középszakaszt megnyerő MAC sikerét hozta a finálé első három találkozója, s bár hazai pályán szerdán az al
2018-03-31 21:53:03
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Előnyben a MAC Budapest

Eredmény, döntő, 1. mérkőzés:MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 4-2 (2-0, 1-1, 1-1)-------------------------------------------------gólszerzők: Garát (19.), Nagy K. (20.), Mansson (26.), Klempa (60.), illetve Kulmala (35.), Galanisz (43.)
A párharc az egyik csapat negyedik győzelméig tart.
Az első harmad döntő részében kevés nagy helyzet alakult ki, ám a szünet előtti ha
2018-03-23 21:32:47
velemenyezd: Divízió I-es jégkorong-vb - Megkezdte az edzőtábort a magyar válogatott
indította a közös munkát a Tüskecsarnokban. Szabó Krisztián betegség miatt egyelőre nem tudott csatlakozni a kerethez, amelyből hiányoznak az Erste Liga két döntős csapata, a címvédő DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest jégkorongozói, illetve több, külföldön játszó hokis is.
A hétfői programban egy megbeszélés, egyórás jégen kívüli edzés, majd másfél órás jeges gyakorlás szerep
2018-03-19 21:22:24
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Döntőbe jutott a Miskolc

A miskolciak azzal alapozták meg szombati sikerüket, hogy a nyolcadik percben húsz másodperc alatt kétszer is betaláltak.
Erste Liga, elődöntő, 5. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék-SC Csíkszereda (romániai) 4-1 (2-0, 2-1, 0-0)--------------------------------------------------------------
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-1 a DVTK javára.
2018-03-17 20:53:50
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Óriási csatában nyert a DVTK

Erste Liga, elődöntő, 4. mérkőzés: SC Csíkszereda (román)-DVTK Jegesmedvék 5-7 (3-2, 0-0, 2-5)-----------------------------------------------------------
A párharc állása: 3-1 a DVTK javára.
Az erdélyi csapat a 17. percben 3-1-re, a 42. percben 4-2-re vezetett. A harmadik játékrész derekán 4 perc 35 másodperc alatt négyszer voltak eredményesek a borsodiak, és a Csík
2018-03-14 20:23:10
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Kikapott a címvédő DVTK

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

elődöntő, 3. mérkőzés:SC Csíkszereda (román)-DVTK Jegesmedvék 3-0 (0-0, 2-0, 1-0)
A párharc állása: 2-1 a DVTK javára.
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc következő mérkőzését szerdán játsszák, ugyancsak Csíkszeredában.
A másik ágon a középszakaszgyőztes MAC jutott a fináléba azzal, hogy 4-0-ra felülmúlta
velemenyezd: Erste Liga - MAC-Brassó és DVTK-Csíkszereda az elődöntőben
és csütörtökön a Tüskecsarnokban kezdik meg az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharcot a csapatok, majd vasárnap és egy nappal később Brassóban mérkőznek.
A címvédő DVTK Jegesmedvék pénteken és szombaton fogadja Miskolcon a Csíkszeredát, majd március 13-án és 14-én találkoznak újra Székelyföldön.
"Minden kétséget kizárólag kiváló formában vannak az új vezetőedző ér
2018-03-05 07:05:15
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Elődöntőbe jutott a címvédő DVTK
Ferencváros vendégeként nyert hosszabbításban, és ezzel 2-2-re alakította az állást.
Eredmény, Erste Liga (a sorozat honlapjáról):
negyeddöntő, 4. mérkőzések:Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék 0-6 (0-1, 0-2, 0-3)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-0 a DVTK javára.Ferencvárosi TC-MAC Budapest 2-3 (1-0, 0-1, 1-1, 0-1) - hosszabbítás után
2018-02-27 21:01:15
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Egy győzelemre az elődöntőtől a DVTK

Erste Liga, negyeddöntő:
3. mérkőzés:Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék 4-7 (1-3, 1-3, 2-1)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3-0 a DVTK javára.
A negyedik mérkőzést kedden játsszák.
korábban:Ferencvárosi TC-MAC Budapest 8-5 (4-3, 1-1, 3-1)
A párharc állása: 2-1 a Ferencváros javára.
A negyedik mérkőzésre kedden kerül sor.
2018-02-26 21:06:56
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Vezet a Ferencváros a MAC ellen
8-5 (4-3, 1-1, 3-1)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2-1 a Ferencváros javára.
A ne
2018-02-26 20:36:49
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Jégkorong Erste Liga, Divízió I-es, Erste Liga, Budapest-DVTK Jegesmedvék, Nagy, Szabó Krisztián, DVTK Jegesmedvék, DVTK Jegesmedvék-SC Csíkszereda, Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék, Ferencvárosi TC-MAC Budapest, magyar válogatott, címvédő DVTK, középszakaszt megnyerő, finálé első, egyik csapat, első harmad, szünet előtti, közös munkát, hétfői programban, miskolciak azzal, nyolcadik percben, párharc állása, erdélyi csapat, harmadik játékrész, sorozat honlapjáról, másik ágon,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,