velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Végleges a következő idény mezőnye
velemenyezd: A szlovák jégkorongligában szerepel a következő idényben a DVTK és a MAC
együttműködésnek.
"Nagyon jó kapcsolatot építettünk ki a szlovákokkal, és mindig is az volt a vágyunk, hogy elérjünk a szlovák hokihoz" - mondta a megegyezésről Egri István, a miskolci DVTK Jegesmedvék együttesének elnöke. Megjegyezte, bízik benne, hogy sikerül majd hozzájárulniuk a közös liga színvonalának emeléséhez. Terveiket illetően rámutatott: mindent megtesznek azért,
2018-06-14 16:11:56
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Újra a mezőny tagja a Debrecen és a Vasas
elmúlt idényben bizonytalan anyagi helyzete, illetve a szponzorok hiánya miatt nem indult, így kilenc csapat vett részt az Erste Liga küzdelmeiben: a bajnok MAC Budapest és a döntős DVTK Jegesmedvék mellett az ASC Corona Brasov, az SC Csíkszereda, a Dunaújvárosi Acélbikák, az EV Vienna Capitals, a Fehérvári Titánok, a Ferencváros és az Újpest.
Korábban a Kanadai Magyar Hokikl
2018-06-13 16:02:07
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - A Gyergyószentmiklós csatlakozott a mezőnyhöz
együttes indulási kérelmét, amely így a 2018/19-es szezonban már a mezőny tagja lesz.
Az elmúlt idényben kilenc csapat indult az Erste Ligában: a bajnok MAC Budapest és a döntős DVTK Jegesmedvék mellett az ASC Corona Brasov, az SC Csíkszereda, a Dunaújvárosi Acélbikák, az EV Vienna Capitals, a Fehérvári Titánok, a Ferencváros és az Újpest.
Gyergyószentmiklós mellett a Va
2018-06-12 18:22:59
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Szuper szerint a Vasas stabil tag lehet
míg a végleges döntést az MJSZ elnöksége mondja ki, várhatóan még ezen a héten.
Az elmúlt szezonban kilenc csapat indult az Erste Ligában: a b
2018-06-04 12:43:35
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - A MAC története első diadalát aratta

Eredmény, döntő, 5. mérkőzés:MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után------------------------------------------------------------------------ ---gólszerzők: Bodó (19.), Terbócs (28.), Dudás (64.), illetve Kulmala (10.), Berta (58.)
A középszakaszt megnyerő MAC sikerét hozta a finálé első három találkozója, s bár hazai pályán szerdán az al
2018-03-31 21:53:03
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Előnyben a MAC Budapest

Eredmény, döntő, 1. mérkőzés:MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék 4-2 (2-0, 1-1, 1-1)-------------------------------------------------gólszerzők: Garát (19.), Nagy K. (20.), Mansson (26.), Klempa (60.), illetve Kulmala (35.), Galanisz (43.)
A párharc az egyik csapat negyedik győzelméig tart.
Az első harmad döntő részében kevés nagy helyzet alakult ki, ám a szünet előtti ha
2018-03-23 21:32:47
velemenyezd: Divízió I-es jégkorong-vb - Megkezdte az edzőtábort a magyar válogatott
indította a közös munkát a Tüskecsarnokban. Szabó Krisztián betegség miatt egyelőre nem tudott csatlakozni a kerethez, amelyből hiányoznak az Erste Liga két döntős csapata, a címvédő DVTK Jegesmedvék és a MAC Budapest jégkorongozói, illetve több, külföldön játszó hokis is.
A hétfői programban egy megbeszélés, egyórás jégen kívüli edzés, majd másfél órás jeges gyakorlás szerep
2018-03-19 21:22:24
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Döntőbe jutott a Miskolc

A miskolciak azzal alapozták meg szombati sikerüket, hogy a nyolcadik percben húsz másodperc alatt kétszer is betaláltak.
Erste Liga, elődöntő, 5. mérkőzés: DVTK Jegesmedvék-SC Csíkszereda (romániai) 4-1 (2-0, 2-1, 0-0)--------------------------------------------------------------
Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-1 a DVTK javára.
2018-03-17 20:53:50
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Óriási csatában nyert a DVTK

Erste Liga, elődöntő, 4. mérkőzés: SC Csíkszereda (román)-DVTK Jegesmedvék 5-7 (3-2, 0-0, 2-5)-----------------------------------------------------------
A párharc állása: 3-1 a DVTK javára.
Az erdélyi csapat a 17. percben 3-1-re, a 42. percben 4-2-re vezetett. A harmadik játékrész derekán 4 perc 35 másodperc alatt négyszer voltak eredményesek a borsodiak, és a Csík
2018-03-14 20:23:10
velemenyezd: Jégkorong Erste Liga - Kikapott a címvédő DVTK

Eredmény (a sorozat honlapjáról):

elődöntő, 3. mérkőzés:SC Csíkszereda (román)-DVTK Jegesmedvék 3-0 (0-0, 2-0, 1-0)
A párharc állása: 2-1 a DVTK javára.
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc következő mérkőzését szerdán játsszák, ugyancsak Csíkszeredában.
A másik ágon a középszakaszgyőztes MAC jutott a fináléba azzal, hogy 4-0-ra felülmúlta