Regisztráció  Belépés
maroka: Az Argentin bíró belenyúlt a meccs kimenetelébe.
Alan Shearer, az angol válogatott egykori legendás csatára úgy érzi, a játékvezető belenyúlt a meccsbe, amikor büntetőt ítélt Ivan Perisic kezezése után.
Ilyen nevetséges ítéletnek sohasem szabadna befolyásolnia egy világbajnoki döntőt. Egyszerűen többet érdemel a torna.
A horvátok lenyűgözőek voltak, de hátrányba kerültek egy olyan szabadrúgás miatt, amely nem volt sz
2018-07-16 11:40:35
maroka: Vb-döntő: vitatott helyzetek és zseniális meccsterv.
Didier Deschamps csapatának az első félidőben szerencséje volt, de a második játékrészben így is bizonyította: a jobb csapat nyerte a 2018-as világbajnokságot. Gyorselemzés a moszkvai döntőről.
A horvátok kezdték jobban a mérkőzést, a 18. percben mégis a franciák szereztek vezetést, miután Antoine Griezmann szabadrúgása után Mario Mandzukic a saját kapujába csúsztatott. A horv
2018-07-16 11:39:06
maroka: Pogba a nagy örömködésben megsértette Angliát
nótáról tudni kell, hogy eredetileg a Three Lions (Football's Coming Home) a The Lightning Seeds együttes 1996-os slágere, amely 1998-ban vezette a slágerlistákat és most a világbajnokság előtt Angliában újra egyfajta kampánydalként kezelték.
Pogbának a nagy örömködés közben látszólag leesett, hogy ő valójában egy angol klub, a Manchester United játékosa, így Angliára k
2018-07-16 11:37:35
maroka: Királyi fogadtatásban részesült a belga válogatott
............
Belgium története legnagyobb futballsikerét elérve, Angliát legyőzve (2-0) harmadik helyen végzett az oroszországi labdarúgó világbajnokságon.
Roberto Martínez felvállalt néhány húzós döntést, és taktikailag is gatyába rázta a csapatot, amely ezzel le is rázta magáról a
2018-07-16 11:35:24
schuro: A 2018-as oroszországi világbajnokság helyszínei.
A Kalinyingrád stadion a 2018-as labdarúgó-világbajnokságra épült stadion Kalinyingrádban. Ultramodern biztonsági berendezésekkel és zártláncú televíziórendszerrel ellátott kétszintes stadion. A stadion felső szintjét a tervek szerint a 2018-as vb-t követően visszabontják és a Kalinyingrádi Baltika stadionja lesz.

A stadion adatai:
Elhelyezkedés: Kalinyingrád
M
2018-07-15 21:03:52
maroka: Négy szent, akikhez imádkozhatsz, hogy a te csapatod nyerjen
2018. július 14. szombat 22:00
Holnap Horvátország és Franciaország az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon döntőt játszik. Megszokott, hogy focidrukkerek és játékosok imádkoznak a sikerért. Sokan közülük keresztet vetnek, amikor a pályára lépnek. De melyik szent közbenjárását kell kérni a sikerért?
A világbajnokság előtt megütközést keltett a brazil szövetség döntése,
2018-07-15 13:59:49
maroka: Francia püspök, volt futballbíró beszél arról, mire tanít ..
Francia püspök, volt futballbíró beszél arról, mire tanít minket a foci.
A 2018-as világbajnokság vége felé Dominique Lebrunt kérdezte a SIR szerkesztősége, aki most Rouen püspöke, korábban azonban tizenhárom éven át a francia futballszövetségnél dolgozott játékvezetőként. A 2018-as világbajnokság vége felé járunk, közeledik a francia-horvát döntő. Ennek kapcsán Dominiqu
2018-07-15 13:55:06
maroka: A labdarúgásnak is van védőszentje
.......
2018. július 15. vasárnap
A mai napon Horvátország és Franciaország játékával véget ér az oroszországi labdarúgó-világbajnokság. Sokan izgultunk, szurkoltuk végig a mérkőzéseket. Jó tudni hogy a világbajnokság előtt, alatt és azt követően - akár amikor a gyermekünkkel, barátainkkal
2018-07-15 13:41:31
maroka: Női kézilabda Junior V.B. 2018 további helyezések:
Női junior világbajnokság, Debrecen
A 7. helyért:
Franciaország-Románia 30-24 (16-11)
Az első percekben még fej-fej mellett haladtak a csapatok, az első tíz perc után viszont fokozatosan növelték előnyüket a franciák, és a félidőben már magabiztos öt gólos előnyben voltak. A szünet után ott folytatták játékukat a gallok, ahol az első játékrészben abbahagyták: nem eng
2018-07-15 08:02:57
maroka: Meg fogsz lepődni, négy év múlva mikor lesznek a vb-meccsek
................
Megvan a pontos időpont: négy esztendő múlva november 21. és december 18. között rendezik meg a világbajnokságot. Mint ismert, a Katarban nyáron elviselhetetlen a hőség, ezért öt hónappal csúsztatták a tornát. Gianni Infantinót, a nemzetközi futballszövet
2018-07-14 06:26:51
maroka: Hibátlan játékkal V.B. döntős a női junior kézi válogatott
A magyar válogatott bejutott a Debrecenben zajló női junior kézilabda-világbajnokság szombati döntőjébe, miután a péntek esti elődöntőben 30-25-re legyőzte Dél-Koreát.
Elsősorban támadásban kezdett jól a hazai csapat (3-1), de öt perc után némileg megtorpant, pontatlanná vált, és ez
2018-07-14 06:15:13
maroka: Megvan, ki lesz a világbajnoki döntő játékvezetője
Nestor Pitana lesz majd a Franciaország - Horvátország döntő játékvezetője az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon. A 43 éves argentinnak ez már az ötödik meccse lesz a mostani vébén: