Regisztráció  Belépés
velemenyezd: Mexikói Nagydíj - Idei negyedik különböző pilótapárosát veti be a Toro Rosso

Az olasz istálló hétfőn honlapján jelentette be, hogy a soron következő versenyhétvégén az új-zélandi Hartley mellett ismét lehetőséget kap a francia Gasly, aki Malajziában és Japánban rajthoz állt már a csapat színeiben.
Múlt hétvégén, az Egyesült Államok Nagydíján az orosz Danyiil Kvjat volt az akkor debütáló Hartley társa, akit gyenge eredményei miatt korábban elküldö
2017-10-23 19:23:21
velemenyezd: Magyar Nagydíj - Baumgartner Zsolt visszatért a Hungaroringre
tulajdonképpen 11. csapatként utazunk együtt a mezőnnyel, és a kiválasztott vendégeknek megmutatjuk, hogyan működik egy F1-es istálló" - mondta a pilóta, majd hozzátette: az egész versenyhétvégén úgy dolgoznak, mint egy F1-es csapat, de csak három-négy kör erejéig hajtanak a pályára, "az élmény kedvéért".
Baumgartner Zsolt elárulta, hogy a kétüléses autók karosszériájának ala
2017-07-30 14:53:17
velemenyezd: Túraautó-vb - Michelisz a lendületben és a hangulatban is bízik a Hungaroringen
a WTCC-futamon.
A hétvégi WTCC-forduló keretében szombaton 14 órától rendezik az időmérő edzést, vasárnap pedig a két futamot 12.35-től, illetve 13.45-től.
A mogyoródi versenyhétvégén nemcsak a WTCC-ben és ETCC-ben induló magyaroknak, hanem az egyik betétsorozat hazai pilótáinak is szurkolhatnak a kilátogatók. A Kia Picanto Kupa 18 fős nemzetközi mezőnyében Vogel Adrienn
2017-05-11 12:42:02
tinka1951: Magasba emelte, majd tönkretette a Forma-1-t
1958-as szezon végén a marokkói futamon halálos balesetet szenvedett, így Bernie hátat is fordított az F1-nek.Fotó: Getty Images/DPA
A Forma-1-ben egyébként két versenyhétvégén is részt vett, mint pilóta. 1958-ban Monacóban és a Brit Nagydíjon volt ott, igaz a versenyen nem állt fel a rajtrácsra, mert nem tudta kvalifikálni magát.

A 60-as években
2017-01-25 10:25:03
velemenyezd: Izgalmas versenyek várnak a Hungaroringen a DTM rajongóira
rendezvényt követően rendőrségi felvezetés mellett behajtottak Budapest belvárosába, ahonnan ismét a Hősök teréhez, onnan pedig a Hungaroringre érkeztek vissza.
A mogyoródi versenyhétvégén három betétsorozat programjai is várják a nézőket: az Audi TT Cup márkakupa mellett a Porsche Platinum GT3 kupa, valamint a többek között Maseratikat, McLareneket, Aston Martinokat, Porsché
2016-09-22 13:41:48
velemenyezd: Kamion Eb - Kiss Norbert újabb második helye a Hungaroringen
kigyorsításoknál ellépett előlem" - értékelt Kiss a futam után. Hozzátette, a kamion és a motor fejlesztésében egyformán sok lehetőség van még, így bízik benne, hogy a hátralevő négy versenyhétvégén a győzelmet is meg tudja szerezni.
Ryan Smith, a magyar Oxxo Energy Truck Race Team brit versenyzője nyolcadik lett.
A hétvége negyedik, utolsó futama 17 órakor kezdődik a Hu
2016-08-28 15:32:04
velemenyezd: Túraautó-vb - Micheliszéket kizárták a legutóbbi két futamról
a japán istálló autóinak - melybe beletartoznak a Zengő Motorsport versenygépei - haspáncél lemeze nem felel meg a szabályok által előírtnak, ezért utólag a magyar és a marokkói versenyhétvégén szerzett pontoktól is megfosztja a pilótákat.
A gyári Honda azonnal jelezte, fellebbez a döntéssel szemben.
Michelisz Norbert - aki a hétvégén a Nürnburgringen verseny - ezzel öss
2016-05-27 10:31:32
velemenyezd: Túraautó-vb - Michelisz: most jött el a nagy lehetőség az előrelépésre
alkatrészbázissal dolgozhatok. Ez a tudat olyan irányba terelhet, hogy természetesen mozogjak a pályán, s ne kelljen arra gondolnom, hogy egy esetleges törés esetén a következő versenyhétvégén ne tudjak rajthoz állni" - hangsúlyozta Michelisz, aki bekerült a legjobb három közé a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ) hagyományos szavazásán, amelynek győztesét csütörtökön, a Nemz
2016-01-13 17:36:47
velemenyezd: Kamion Eb - Kiss belgiumi sikereivel közel a címvédés
csúcsnak számít. A második vasárnapi futamon aztán másodikként haladt át a célvonalon.
A 30 éves szombathelyi pilóta 149 pon
2015-09-21 09:32:49
velemenyezd: San Marinó-i Nagydíj - Gyutai Adrián 26., Bastianini első sikere

A 24 éves paksi pilóta szabadkártyával vett részt a versenyhétvégén, s bár az elmúlt két és fél évben a 600 köbcentis motorhoz volt szokva, az időmérőn megfutotta a rajthoz álláshoz szükséges limitidőt a vb legkisebb - legfeljebb 250 köbcentis - gépeinek kategóriájában, s aztán a futamot is be tudta fejezni.
Gyutainak ez volt karrierje első vb-hétvégéje, amely előtt azt
2015-09-13 13:12:07
velemenyezd: Kamion Eb - Kiss második hellyel zárta a mogyoródi hétvégét
győzelemért.
A Hungaroring Sport Zrt. tájékoztatása szerint vasárnap 22 ezer néző látogatott ki a mogyoródi p
2015-09-06 17:33:16
velemenyezd: Kamion Eb - Kiss Norbert másodszor második Ausztriában
pályán, a spielbergi A1 Ringen rendezett esemény volt a "hazai" futama - több száz magyar szurkolót köszönthetett a helyszínen, Kiss és Major eredményeinek köszönhetően pedig a versenyhétvégén győztes istállónak járó trófeát is átvehette.
"Sokszor kérdezik tőlünk, hogy miért nincs Magyarországon futam, s természetesen szeretnénk minél előbb hazai pályán is versenyezni" - nyil
2013-07-07 18:03:07
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Mexikói Nagydíj, Toro Rosso, Magyar Nagydíj, Baumgartner Zsolt, Kamion Eb, Kiss Norbert, Marinó-i Nagydíj, Gyutai Adrián, Egyesült Államok Nagydíján, Danyiil Kvjat, Picanto Kupa, Vogel Adrienn, Getty Images, Brit Nagydíjon, Audi TT Cup, Porsche Platinum GT3, Aston Martinokat, Ryan Smith, Oxxo Energy Truck Race Team, Zengő Motorsport, Michelisz Norbert, Magyar Sportújságírók Szövetsége, Hungaroring Sport Zrt, nagy lehetőség, mogyoródi hétvégét, olasz istálló,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,