lambert: Ma vasárnap van! KERESZTELŐ SZENT JÁNOS

VASÁRNAPI AJÁNDÉKOM: Haydn: A teremtés - Die Himmel erzählen - John Nelson
velemenyezd: Túraautó-vk - Michelisz Norbert megsérült
rándulásra gyanakszunk, most várok az orvosi
2018-06-23 21:23:09
velemenyezd: Férfi kézilabda-vb - A második kalapban a magyar válogatott
amely korábban még nem szerzett részvételi jogot az olimpiai kvalifikációs tornára - szintén ott lehet a selejtezőn.
A mezőny a Pánamerikai Bajnokság három dobogósával válik teljessé vasárnap. A torna elődöntőjébe Argentína, Grönland, Chile és Brazília jutott.
A világbajnokság sorsolására hétfőn 12.30-tól kerül sor Koppenhágában.
Kiemelés: 1. kalap: Franciaország, S
2018-06-23 21:02:45
velemenyezd: Birkózó Magyar Nagydíj - Korpási Bálint és Kiss Balázs aranyérmes
Jász Márton (63), Fritsch Róbert (72) és Lévai Tamás (72) korábban búcsúzott a küzdelmektől.
A további öt kategóriában (60, 67, 77, 87 és 130 kg) 14 magyar versenyző lesz érdekelt vasárnap. A nemzetközi viadalra négy kontinens 11 országából érkeztek indulók.
A szombati súlycsoportok győztesei:55 kg (10 induló): Zsanszerik Szarszenbajev (kazah)63 kg (11 induló): Hoszejn H
2018-06-23 20:32:49
velemenyezd: Atlétikai ob - Márton Anita és Baji Balázs is magabiztosan lett bajnok
felkészülésnek".
Hozzátette: az idény főversenye az Európa-bajnokság lesz számára, ahol szeretne 19 méter felett lökni, reményei szerint ez elég lehet a dobogóra kerüléshez. Megjegyezte, hogy a súlylökés mellett vasárnap diszkoszvetésben is szeretné megvédeni bajnoki címét.
Baji Balázs idei legjobbjával győzött 110 méteres gátfutásban, s ezzel kilencedik bajnoki aranyérm
2018-06-23 20:12:33
velemenyezd: Red Bull Air Race - Martin Sonka nyerte a budapesti kvalifikációt
Duna-szakaszt. A tavalyi viadalon harmadik, vb-címvédő japán Muroja Josihide (57.632 mp) teljesítette a második időt, míg Sonka honfitársa, Petr Kopfstein zárt harmadikként (57.872 mp).
A vasárnap 13 órakor kezdődő futamon a 14 résztvevő egyenes kieséses rendszerben versenyez egymással, úgy, hogy a kvalifikációs időeredményük alapján párokba rendezik őket (1-14, 2-13, 3-12, 4
2018-06-23 17:51:58
velemenyezd: Francia Nagydíj - Hamiltoné az első rajtkocka
előtt szereplő Romain Grosjean (Haas) mért idő nélkül zárta az időmérő utolsó szakaszát, mert gyors körén megcsúszott és a falnak csapta a versenyautót.
Az 53 körös francia futam vasárnap 16.10-kor kezdődik a Le Castellet-ben található Paul Ricard versenypályán, ahol legutóbb 1990-ben rendeztek F1-es versenyt.
A teljes rajtsorrend:
---------------------
1. sor:
2018-06-23 17:31:51
koszegimarika: Békességgel telt, szép vasárnapot kívánok!
2018-06-23 15:22:43
velemenyezd: Francia Nagydíj - Bottas volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen
szabadedzés:
2018-06-23 15:11:36
suzymama: Tanúságos történetek
a kiscica, amikor az elveszettekkel kellene beszélni, és olyan lassúak, mint a csiga, a hiányzók vagy betegek fölkeresésekor. Sokan éjszakai baglyok szombat éjszakánként, de "poloskák" vasárnap reggelenként, és hétköznap esténként olyan ritkán láthatók, mint a tyúk fogai.

Azonnali ima

Ha a vízpumpát gyakran használjuk, a víz az első nyomásra kiárad, mert maga
2018-06-23 14:34:26
velemenyezd: Női röplabda interkontinentális selejtező - Ismét kikapott, így búcsúzott a magyar csapat
argentin válogatottal: az oda-visszavágós párharc győztese jövőre az FIVB legrangosabb sorozatában, az NL-ben szerepelhet.
A két csoport első és második helyezettjei magyar idő szerint vasárnap hajnalban elődöntőt játszanak, a két győztes pedig megmérkőzik egymással az aranyéremért és az Argentína elleni párosmeccsért.
Eredmény:Peru-Magyarország 3-0 (14, 11, 26)
csü
2018-06-23 11:01:14
taltos1: Várni kell a strandidőre
mögött északnyugat felől több hullámban hűvös levegő érkezik, így a következő napokban nem tér vissza a kánikula.

5 fokig is hűlhet a levegő hajnalban

Szombaton és vasárnap is számíthatunk hosszabb-rövidebb napos időszakokra, az időnként erősen megnövekvő felhőzetből a hétvége első napján főként északkeleten, vasárnap elszórtan - leginkább a Dunántúlon és ész
2018-06-22 23:33:11
Oldal:
Keresés

Üzenetek
KERESZTELŐ SZENT JÁNOS, Michelisz Norbert, Birkózó Magyar Nagydíj, Korpási Bálint, Kiss Balázs, Márton Anita, Baji Balázs, Bull Air Race, Martin Sonka, Francia Nagydíj, VASÁRNAPI AJÁNDÉKOM, John Nelson, Pánamerikai Bajnokság, Jász Márton, Fritsch Róbert, Lévai Tamás, Zsanszerik Szarszenbajev, Hoszejn, Muroja Josihide, Petr Kopfstein, Romain Grosjean, Paul Ricard, második kalapban, magyar válogatott, budapesti kvalifikációt, első rajtkocka,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,