Belépés
velemenyezd: Hosszabbításban győzött a junior hokiválogatott
folytatásban több emberelőny kimaradt, mígnem a hirtelen halálban, 64:32-nél Dóczi Zsombor egy testcsellel becsapta védőjét, majd miután már csak a Tóth Károly Balázs kapussal állt szemben, a keresztléc alá emelt.
A két együttes csütörtökön a Tüskecsarnokban zárt kapuk mögött ismét összecsap, a szerdai találkozót közel 700-an tekintették meg.
Öt hónap után ez volt az els
2020-08-12 21:53:12
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kisvárdán is veretlen maradt a Fehérvár
futballozó Fehérvár egyértelműen átvette az irányítást, és csak a pontatlan befejezések, illetve Zöldesi védései miatt nem tudott újabb g
2019-12-14 19:11:59
velemenyezd: El-selejtező - A Vaduz hosszabbítást követően búcsúztatta a Fehérvárt
vége előtt Kovács István lövése alig kerülte el a kaput, a következő támadás végén Boban Ni
2019-08-01 21:50:41
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Debrecenben nyert a Kisvárda
Gosztonyi (Hugo Seco, 67.), Cukalasz, Grozav (Sassá, 83.) - Ilic (Horváth Z., 62.)
Hamar, a kilencedik percben vezetéshez juthatott volna a hazai együttes, Szécsi fejesénél azonban a keresztléc mentett. A folytatásban kiegyenlített játékot láthatott a közönség, mindkét csapat vállalta a támadójátékot, így itt is, ott is adódtak lehetőségek. A DVSC a félidő hajrájában egy szé
2019-05-04 19:02:26
velemenyezd: Magyar-horvát - Jó játékkal bravúros győzelem
félidő:
-----------
76. perc: Dzsudzsák jobb oldali szöglete után Pátkai és Leovac ugrott fel a labdáért, amely róluk felpattant, majd a hamarabb eszmélő magyar középpályás közelről a keresztléc alá bombázott (2-1).
A magyar és a horvát szövetség elnöke, Csányi Sándor és Davor Suker a meccs előtt köszöntötte Dzsudzsák Balázst, aki - Király Gábor és Bozsik József utá
2019-03-24 20:23:31
velemenyezd: Szlovák-magyar - Kétgólos vereséggel rajtolt a válogatott
ziccerben lőhetett volna. A magyarok ugyan nem szorultak be, azonban egyre veszélyesebbé váltak a hazai akciók, a 11. percben már Gulácsinak kellett mentenie, nem sokkal később pedig a keresztléc segítette ki a magyarokat.
Az első negyedóra után Marco Rossi szövetségi kapitány tanítványai sokkal jobban megszűrték a hazai támadásokat, így lehetőségek nélküli mezőnyjátékot láth
2019-03-21 23:02:16
velemenyezd: Női kézilabda BL - Ismét 32-32 lett a Győr-Ferencváros rangadó
főszerepet játszott abban, hogy csapata az ötvenedik percben átvette a vezetést (28-27).
A végjátékban Pena büntetőt hibázott, Schatzl Nadine a szélről a kapufát találta el, Háfra Noémi a keresztléc fölé, Kovacsics Anikó a kapufa mellé lőtt, az ETO pedig Stine Oftedal góljaival fordított. Elek Gábor vezetőedző időkérése után Schatzl 12 másodperccel a vége előtt egyenlített,
2019-03-02 21:12:32
velemenyezd: Magyar Kupa - Nyolc között a Vidi FC és a Honvéd
vereségét követően az idegenbeli visszavágó második félidejének elején egyenlített, majd a hátralévő időben több lehetősége volt a továbbjutást érő találat megszerzésére, egyszer például a keresztléc mentette meg a tartalékosan felálló fővárosiakat.
A negyeddöntő sorsolását szerda (ma) este tartják.
Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágók:Budapest Honvéd-Duna Aszfalt Tisz
2019-02-27 20:12:50
velemenyezd: Három játékosától megvált a Dinamo Bucuresti a csíkszeredai vereség után
csíkszeredai mérkőzés után a sajtó nyilvánossága előtt bírálta Grozavot, aki a tizenegyespárbaj ötödik sorozatában egy könnyed rúgással ívesen akarta a kapuba juttatni a labdát, ám az a keresztléc fölé szállt. Delorge csapata második tizenegyesét rúgta, és kétszer is próbálkozhatott, a játékvezető szerint ugyanis az elsőt Bordás Dániel csíkszeredai kapus a gólvonalról idő előtt el
2018-11-02 16:30:53
velemenyezd: Európa-liga - Egy góllal kapott ki a Vidi a Stamford Bridge-en
nem találta az utat a magyar kapuig. A 70. percig bírta a hatalmas nyomást a magyar gárda: Willian fejjel megcsúsztatott egy előreívelést, amelyet Álvaro Morata bombázott az ötösről a keresztléc alá. A Chelsea nem ült rá az eredményre, öt perc múlva Ross Barkley fejjel a felső lécre csúsztatta Eden Hazard szabadrúgását. A hajrában viszont a Vidi akár egyenlíthetett volna, ugyanis
2018-10-04 23:39:12
velemenyezd: Magyar-görög - Idei első győzelmét aratta a válogatott
félidő:
---------
15. perc: Kovács jobb oldali beadása után Varga fejjel játszott középre, majd Szalai és Bese is fejjel továbbította a labdát, amelyet Sallai lőtt 14 méterről a keresztléc alá (1-0).
18. perc: Fortunisz távoli szabadrúgását a lesgyanús pozícióból induló Manolasz fejelte hét méterről a kapuba (1-1).
43. perc: Magyar lövések sorozata után Kovács
2018-09-11 23:23:46
velemenyezd: Vb-2018 - Megszerezte első győzelmét Brazília
szorításból, egy-egy veszélyes kontratámadást is vezetett, de a kapuk szinte alig forogtak veszélyben.
A második játékrész hatalmas brazil helyzetekkel indult, de vagy Navas, vagy a keresztléc, vagy az egyik védő mindig hárítani tudott. A folytatásban is ők irányítottak, az ellenfél csak pillanatokra szabadult ki a saját térfeléről. A 78. percben Neymar lerántásáért előbb 11-
2018-06-22 16:03:04
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Labdarúgó NB, Magyar Kupa, Vidi FC, Dinamo Bucuresti, Stamford Bridge-en, Dóczi Zsombor, Tóth Károly Balázs, Kovács István, Boban Ni, Hugo Seco, Horváth, Csányi Sándor, Davor Suker, Dzsudzsák Balázst, Király Gábor, Bozsik József, Marco Rossi, Schatzl Nadine, Háfra Noémi, Kovacsics Anikó, Stine Oftedal, Elek Gábor, Budapest Honvéd-Duna Aszfalt Tisz, Bordás Dániel, Álvaro Morata, Ross Barkley,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,