Belépés
menusgabor: Grigó Zoltán
este,
És hallgatunk mint az őszi fák.HARMADSZOR SZÓLÍTALAK...Behunyt szempilláim alatt
maroka: Szent XXIII. János pápa
tőle: ,,Simon, János fia, szeretsz te engem?" Ő azt felelte: ,,Igen, Uram, tudod, hogy szeretlek!" Erre azt mondta neki: ,,Legeltesd juhaimat!"
Majd harmadszor is megkérdezte tőle: ,,Simon, János fia, szeretsz engem?" Péter elszomorodott, hogy harmadszor is megkérdezte: ,,Szeretsz engem?", és ezt válaszolta: ,,Uram,
2018-10-11 14:07:45
velemenyezd: Szijjártó: a magyar kormány nem hátrál
támadja Magyarországot. A francia politikus meg akarja mondani a magyar embereknek, hogy hogyan kell élniük, nem hajlandó elfogadni, hogy a magyarok demokratikus választáson egymás után harmadszor szavaztak nagy többséggel Orbán Viktor és kormánya mellett - tette hozzá.
A külügyminiszter hozzátette, a bevándorláspárti francia miniszter progresszívnek, haladónak nevezi saját
2018-10-08 09:51:01
velemenyezd: Simon Broughton kapta a Budapest Ritmo Díjat
alakja zenészek generációit inspirálta - közölték a Budapest Ritmo szervezői hétfőn az MTI-vel.
A fesztivál Közép- és Kelet Európa egyik legfontosabb világzenei eseménye, amit idén harmadszorra rendezett meg a Hangvető és a CAFe Budapest.
Mint a kommüniké kiemelte, Simon Broughton behatóan ismeri, érti és támogatja közép- és kelet-európai népzenei hagyományát. A táncházm
2018-10-08 09:41:19
velemenyezd: Labdarúgó NB I - Kikapott a Haladás Mezőkövesden

A hazaiak sorozatban harmadszor nyertek saját közönségük előtt, míg a vendégek egymás után harmadik alkalommal szenvedtek vereséget a bajnokságban.
Eredmény:
OTP Bank Liga, 10. forduló:Mezőkövesd Zsóry FC-Szombathelyi Haladás 2-0 (1-0)----------------------------------------------------------Mezőkövesd, 2168 néző, v: Andó-Szabógólszerzők: Molnár (7.), Koszta (92. -
2018-10-06 19:01:50
velemenyezd: CAFe Budapest - Ma kezdődik a Budapest Ritmo világzenei fesztivál

A Hangvető és a CAFe Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál által idén harmadszor megszervezett fesztivál csütörtökön a Szimplában showcase-nappal indult. A Budapest Ritmo mai első napján ad koncertet az Akvárium Klubban az ötszörös Grammy-díjas dél-afrikai Ladysmith Black Mambazo, amely a zulu mbube a cappella világhírű képviselője és először lép fel Magyarországon. Szintén ma
2018-10-05 07:04:34
kirscha: Szép napot mindenkinek!
Martinit kér, és amikor a robot az IQ-ját kérdezi, azt válaszolja, hogy 90. Ezután jól elbeszélgetnek a fociról és az időjárásról.
A férfit még mindig nem hagyja nyugodni val
2018-10-03 08:53:07
velemenyezd: Szijjártó: a német államfő nem tudja elfogadni, hogy Magyarország nem lesz bevándorlóország
külügyminiszter kijelentette: Frank-Walter Steinmeier pontosan tudja, hogy áprilisban a magyarok egy demokratikus választáson adtak kétharmados parlamenti felhatalmazást az Orbán-kormánynak, immár harmadszor. "A baloldali, bevándorláspárti német köztársasági elnöknek éppen ez nem tetszik. Nem tudják elfogadni a magyar emberek döntését, hogy Magyarország nem lesz bevándorlóország"
2018-10-02 10:01:12
foxworkinspace: Tudjuk, ki ölte meg ezt az oldalt?
században.)
● Másodszor: Ehnaton, MITŐL lett volna rossz ember?! Talán, mert be akarta vezetni a monoteizmust (az egyistenhitet), vagyis: a Napkorong egyes-egyedüli tiszteletét Egyiptomban?
● Harmadszor: Ehnaton az emberi kulturtörténelem egyik legelső reformátora volt! Méghozzá GAZDASÁGI SZEMPONTBÓL IS igen éleslátású reformátora! Aki egyáltalán nem vált
2018-10-01 01:51:13
velemenyezd: Férfi kézilabda BL - Küszködve nyert a Szeged

A szegediek harmadszor találkoztak ukrán riválisukkal tétmeccsen és harmadszor győztek.
Eredmény, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, B csoport:Motor Zaporizzsja (ukrán) - MOL-Pick Szeged 31-32 (13-19)-------------------------------------------------------a Szeged gólszerzői: Sostaric 8, Bánhidi 7, Bombac 4, Balogh Zs. 3, Maqueda, Sigurmannsson, Canellas, Zsit
2018-09-30 18:52:07
velemenyezd: Labdarúgó NB II - Sorozatban harmadszor nyert a Gyirmót

Merkantil Bank Liga NB II, 10. forduló:
---------------------------------------Budaörsi SC-Gyirmót FC Győr 1-2 (0-1)BSS Monor-Vác FC 2-1 (1-0) Ceglédi VSE-Soroksár SC 3-2 (2-0)Credobus Mosonmagyaróvár-Kazincbarcikai BSC FC 0-3 (0-1)
később:Békéscsaba 1912 Előre-Budafoki MTE 17.00Aqvital FC Csákvár-Kaposvári Rákóczi FC 17.00BFC Siófok-Duna Aszfalt Tiszakécske 17.00B
2018-09-30 18:12:04
velemenyezd: Női asztalitenisz vk - Ting Ning nyerte a kínai házidöntőt

A harmadik helyen kiemelt kínai játékos 2011 és 2014 után harmadszor bizonyult a legjobbnak. A vasárnapi döntőben honfitársát, az elsőként rangsorolt, tavaly győztes Csu Jü-linget múlta felül négy szettben.
Póta Georgina, a vk magyar résztvevője szombaton a nyolcaddöntőben búcsúzott.
A vk-n húszan indultak, nyolc játékos kiemelt volt, a többieket négy háromtagú csop
2018-09-30 16:41:57
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Grigó Zoltán, Szent XXIII, Simon Broughton, Budapest Ritmo Díjat, Labdarúgó NB, Haladás Mezőkövesden, CAFe Budapest, Budapest Ritmo, Labdarúgó NB II, Ting Ning, HARMADSZOR SZÓLÍTALAK, Orbán Viktor, Kelet Európa, Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Szombathelyi Haladás, CAFe Budapest Kortárs Művészeti Fesztivál, Akvárium Klubban, Ladysmith Black Mambazo, Frank-Walter Steinmeier, Méghozzá GAZDASÁGI SZEMPONTBÓL IS, Bajnokok Ligája, Motor Zaporizzsja, MOL-Pick Szeged, Balogh Zs, Merkantil Bank Liga NB II, SC-Gyirmót FC Győr,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,